Menu
Your Cart

Puff Bar Çeşitleri

PUFF BAR ÇEŞİTLERİ

Puff Bar modellerini bu kategori üzerinden podsturkiye güvencesi ile hemen alabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve orijinal Puff Bar Türkiye'nin en güvenilir satış sitesi.

HQD Cuvie Plus BlueberryHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlıkelektronik sigara podu'dur.Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir.Farklı tat seçenekleriyle HQD Cuvie Plus, Yaban Mersini aromasıyla vaz..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Blueberry RaspberryHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlıkelektronik sigara podu'dur.Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir.HQD Cuvie Plus, Yaban Mersini ve ekşi ahududu meyvelerin kar..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus GrapeHQD Cuvie Plus Grape, sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış devrim niteliğinde bir 1200 puf tek kullanımlık pod cihazıdır.HQD Cuvie'nin boyutu her cebe veya çantaya sığacak kadar küçük boyuttadır.Cuvie Plus, sigara yapan hemen hemen herkes için tercih edilen bi..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Lush IceHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlık elektronik sigara podu'dur.Onu rekabetten ayıran muhteşem bir tada sahiptir.En çok sevdiğiniz e-sıvı tatları küçük boyutu, kullanımı ve taşıması kolay, cihazdır.HQD Cuvie Plus, HQD Super..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Mango GuavaHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlık elektronik sigara pod’udur.Onu rekabetten ayıran muhteşem bir tada sahiptir.En çok sevdiğiniz e-sıvı tatları küçük boyutu, kullanımı ve taşıması kolay, cihazdır.Üründeki nikotin, siga..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Pineapple IceHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlıkelektronik sigara podu'dur.Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir.Farklı tat seçenekleriyle HQD Cuvie Plus, taze Tropikal ANANAS aro..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Pink LemonHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlıkelektronik sigara podu'dur.Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir.Farklı tat seçenekleriyle HQD Cuvie Plus, Pembe Limon aromasıyla vazg..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Pog Orange GuavaHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlık elektronik sigara pod’udur.Onu rekabetten ayıran muhteşem bir tada sahiptir.En çok sevdiğiniz e-sıvı tatları küçük boyutu, kullanımı ve taşıması kolay, cihazdır.Üründeki nikotin,..
220,00 ₺
HQD KİNG BANANA İCEHQD KİNG BANANA İCE (KREMSİ MUZ lezzeti) 1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiştek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunac..
280,00 ₺
HQD KİNG BLUEBERRYHQD King BLUEBERRY (Yaban Mersini),1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiş tek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunacak kad..
280,00 ₺
HQD KİNG GRAPEHQD King GRAPE (ÜZÜM),1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiştek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunacak kadar harika olduğu i..
280,00 ₺
HQD KİNG LUSH İCEHQD King LUSH İCE(Mentollü Karpuz Aroması) 1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiştek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunac..
280,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)
Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar